Швець зізнався в коханні, вона розсміялася йому в обличчя, але через деякий час вона була вражена побачивши його. (Відео)

Гідність і людяність не вимірюються сумою рахунку в банку або дорогими придбаннями. Ці якості закладаються в сім’ї і проходять з особистістю через все його життя. Того, хто не вміє цінувати людину за його душевними якостями, вчить це робити життя.

Молодий чоловік з простої сім’ї працював в кіоску з ремонту взуття вже кілька місяців. Господар, Віген, був дуже задоволений юнаком. Той ремонтував взуття якісно і швидко. Всі інструменти ніби крутилися в його руках самі собою. Але господар не знав, що крім роботи думки юнака займала дивовижна дівчина, щовечора проходить повз кіоску. Вона працювала поруч, помічником нотаріуса і завжди була зі смаком одягнена.

Баграм дивився на неї і думав, що така дівчина ніколи не зверне на нього уваги. Але одного разу сталося чудо. Та сама красуня підійшла до кіоску, де працював молодий чоловік, і протягнула красиві туфлі. Побачивши прекрасне бачення поруч, хлопчина остаточно оробів.

Очі її були, як глибокі вири, а волосся іскрилися на сонці, як Чорне золото. — Це мої улюблені туфлі, Ви зможете зробити нові набійки? — Еее……… Завис хлопець-не зрозуміла, зможете чи ні?! Перепитала дівчина. На допомогу прийшов господар. Він забрав туфлі і сказав дівчині, що до завтрашнього дня цей хлопець відмінно все зробить.

Вона заусміхалася і сказала: «відмінно! Але боже, що за дурний юнак у вас працює! Він що, двох слів зв’язати не може? Сподіваюся, хоч туфлі зробить добре!». З цими словами вона пішла. Господар подивився на Баграма і зрозумів, що той пропав. Він вирішив підбадьорити хлопця і сказав: «неодмінно скажи їй про свої почуття! Наберися сміливості.

Скажи так, як є. Ти чесно працюєш і відмінно робиш свою роботу. Не варто брехати». Баграм був упевнений, що його відкинуть. Але начальник все одно радив спробувати. Коли дівчина прийшла забирати туфлі, Баграм сказав, що вона йому подобається і попросив дати йому шанс. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*