Лікарі кажуть дівчинці, що біль тільки в її голові, але батьки бачать результат і шукають нових лікарів.

Чи можете ви уявити собі, як це-цілий рік прожити в болю, не знаючи, що її викликає? І не дивлячись на розвиток медицини такі випадки дійсно не рідко трапляються, про один з них я сьогодні і розповім. 16-річна Хейлі дуже любила плавання, вона займалася цим видом спорту буквально «з пелюшок». Але одного разу під час звичайного тренування дівчина звернула увагу, що вона не так легко і граціозно ковзає по воді, як зазвичай.

А потім з’явився гострий біль в боці, яка змусила її вибратися з басейну. Дівчина подумала, що можливо, вона потягнула м’яз, і незабаром все пройде. Спортсмени часто відчувають дискомфорт у своєму тілі, тому Брайан і Бет – батьки Хейлі – порадили їй трохи відпочити. Але на наступний день Хейлі прокинулася і закричала від болю і страху: вона не могла встати з ліжка. Болісна біль виникала навіть при найпростіших рухах.

Брайан і Бет зрозуміли, що з Хейлі відбувається щось дуже серйозне. Того ж дня вони відвезли її до лікарні на обстеження. Результати обстеження приголомшили як Хейлі, так і її батьків: УЗД не показало ні розривів, ні інших патологій. Лікарі сказали, що все в порядку і турбуватися нема про що!

Вони просто порекомендували дівчині зробити перерву в плаванні до тих пір, поки біль не зникне, припустивши, що вона викликана надмірним навантаженням на м’язи. «Ви, мабуть, щось упустили! Біль нестерпний!» — наполягала Хейлі, ледве стримуючи сльози. Але доктор просто показав результати УЗД, повторивши, що абсолютно нічого незвичайного не виявлено. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*