Коли він купив зруйнований будинок, всі сміялися над ним. Вони не знали, що він там знайде…

Не варто оцінювати людину по його зовнішньому вигляду або скромному одязі. Коли у нього є прагнення, він обов’язково доб’ється своєї мети. Хьюго працював менеджером в магазині побутової техніки, але мріяв отримати вищу медичну освіту. Щоб набратися медичного досвіду і стажу, він ночами підробляв у лікарні. Це давало і додаткові гроші, які він повністю відкладав на рахунок.

Крім навчання у нього була ще одна дивовижна мрія-хлопець дуже хотів мати свій власний будинок з великою ділянкою. Він мріяв, як облагородить його красивими деревами. Бути може, навіть зможе облаштувати власний басейн. Хьюго обожнював воду! Минуло близько 8 років, з 18 років хлопець працював на двох роботах, надалі поєднуючи це з отриманням середньої медичної освіти, на останньому курсі коледжу він став працювати медбратом на повній ставці і йому довелося кинути роботу в магазині.

За ці роки у нього на рахунку накопичилося 100 тисяч доларів, які він хотів витратити на отримання вже вищої освіти і стати доктором, про це не знала жодна жива душа, крім його матері. Але один день все перевернув в його душі. У розділі оголошень Хьюго раптом побачив оголошення про продаж будинку. Вірніше, там було зазначено- «залишилися частини житлового будови».

До них додавався ділянку, від розмірів якого у хлопця закрутилася голова! Там можна було здійснити всі його мрії. І коштувало все це всього 10 тисяч доларів. Хлопець вирішив, що обов’язково поїде подивитися ділянку і набрав вказаний номер телефону. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*