Хлопець роздавлений навантажувачем воліє ампутувати половину свого тіла, щоб вижити

Кожна наступна мить нашого життя безпосередньо залежить від того, що ми робимо в мить справжній. І часом події розгортаються так, що всього одна мить може кардинально змінити все подальше життя. Герой цієї історії — 19 річний Лорен Шауерс з Грейт-Фолс, штат Монтана, США. Восени 2019 року він брав участь в ремонті автомобільного моста, працюючи на автонавантажувачі.

Через ремонтні роботи смуга для пересування сильно звузилася. Раптово один з автомобілів проскочив так близько, що Лорену довелося від’їхати до самого краю моста. Земля під автонавантажувачем обсипалася, і він звалився вниз з пагорба висотою 15 метрів. Юнак хотів вистрибнути з падаючої машини, але його нога заплуталася в ремені безпеки, і спроба виявилася безуспішною.

Перевернувшись кілька разів, 4-тонний навантажувач скотився з пагорба і приземлився зверху на Лорена, який якраз випав з нього біля підніжжя пагорба. Пізніше Лорен розповідав: коли навантажувач почав падати, я розстебнув ремінь безпеки і спробував вистрибнути. Зараз я розумію, що це було неправильно – потрібно було залишатися пристебнутим.

Весь цей час молода людина залишалася в свідомості, і він бачив, як його права рука і нижня частина тіла були повністю розчавлені автонавантажувачем. «Я весь час був у свідомості, мої очі були широко відкриті. Повітряна швидка допомога доставила Лорена в лікарню в Бозмані, штат Монтана. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*