Аномально великий бик, який існує в дійсності. Чому він таким став?

Тварини не перестають дивувати людей своїми несподіваними рекордами. Навіть ті з них, хто живе поруч з людиною, можуть вражати своєю поведінкою, звичками або зовнішнім виглядом. Трапляється так, що особливості тварини відверто рятують йому життя! На фермі Джеффа Пірсона в Австралії ватажком стада корів є Бик Нікерс голштино-фризької породи. Корови слідують за ним всією юрбою, ніколи не відбиваючись від стада.

Він радує їх і господаря своїм м’яким вдачею, дружелюбністю і допитливістю. Фермер, завдяки Нікерсу, завжди відмінно бачить, де знаходиться його стадо. Вся справа в тому, що зростання бика в холці становить 1 м 94 см, а значить, він вище будь-який з корів майже в 2 рази. Вони без проблем «гуляють» у нього прямо під черевом. На будь-якому полі Нікерс підноситься серед своїх корів, як Гулівер серед ліліпутів. Свого часу Джефф брав бичка, розраховуючи вигодувати його на м’ясо.

Він знав, що при селекції породи намагаються вивести якомога більших особин, тому не сильно звернув увагу на виділяються габарити тварини. Але поступово бичок ставав все більшим і більшим. Коли фермер зібрався відправляти його на забій, було вже занадто пізно. Бика просто відмовилися брати. Вага Нікерса досяг 1400 кг! Цікавлячись, чому його Бик вимахав настільки швидко і потужно, Пірс навіть звертався до ветеринара.

Адже корм у нього був самий звичайний. Лікар сказав, що при крупності породи на Нікерса додатково вплинула кастрація в ранньому віці. Вона була проведена до того, як в організмі маленького бичка почали відбуватися гормональні зміни, що уповільнюють або навіть припиняють ріст тварини. Іншими словами, сили організму, які повинні були використовуватися на гормональні зміни, пішли в збільшення зростання.

При цьому на фізичному здоров’ї тварини це поки ніяк не позначається – він відмінно «уминає» за день по 30 кг зерна з травою. Фермер припускає, що з віком можуть виникнути проблеми, але сподівається, що натуральні корми допоможуть Нікерсу прожити довше. У наш час він вже досяг віку семи років, що є практично половиною життя середньостатистичного бика. Спочатку Нікерс став місцевою знаменитістю, потім про нього дізналися по всій країні.

З’ясувалося, що він перевершив своїми розмірами раніше найвищого бика Австралії, «великого Му», зріст якого становив 186 см.тепер вихованця Джеффа Пірсона знають в різних країнах. Пальму світової першості Нікерс поступився тільки Белліно з Італії, який вимахав до 2 м 27 см і отримав своє місце в Книзі рекордів Гіннесса. Бик Джеффа ніяк не реагує на свою популярність.

Господар жартома називає його» Свята корова » і навіть завів йому сторінку в Інтернеті. Пірсон заявив, що якби Бика не прийняли на бійню, значить, вихованець доживе у нього свій вік довго і щасливо. Чоловік створив для гіганта хороші умови утримання, незважаючи на те, що це обходиться Джеффу досить дорого.

Він порахував, що раз так розпорядилася доля, не варто зганяти на добродушному тваринному свої фінансові втрати, а правильніше буде пишатися настільки дивним створенням. На цьому всі друзі, діліться відео якщо вас здивували розміри цього бига, я чесно скажу був вражений і нічого подібного ніколи не бачив. До нових відео друзі, поки!

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*