Чоловік з дружиною побудували будинок і родичі стали часто гостювати. Під’їжджаючи до будинку побачили дим з лазні. (Відео)

Сьогодні я розповім одну цікаву історію, всі збіги випадкові, але навіяна вона явно реальними подіями. Дивіться до кінця, буде цікаво. Три роки тому батьки Олексія остаточно зрозуміли, що працювати на дачі більше не зможуть і переписали її на сина. Ділянка трохи більше 6 соток і старенький будиночок. Тоді намучився він неабияк. Тесть з тещею діставали, щоб продати ділянку та квартиру розширити.

А йому не хотілося продавати батьківське гніздо, де в дитинстві проводив все літо. Дружині він сказав, що в квартирі-то син після одруження якщо оселиться-куди їм тоді діватися? А якщо зробити дачу — можна на неї і назовсім переїхати. Вона начебто зрозуміла, сказала своїм батькам-і відстали вони. Олексій з дружиною прожили разом 20 років, гроші прикопили. Ось з них і почали піднімати дачу, прямо з нового фундаменту.

Він сам будівельник, тепер вже головний інженер, дружина все життя бухгалтером пропрацювала. Обрахували, каже, все мало не до копієчки. Після цього тільки почали будувати. В цілому на будинок і облагороджування ділянки пішло у них близько 3-х років роботи, всі накопичення і мільйон кредитних коштів. Житло вийшло одноповерхове, з 4-х великих кімнат і сучасної кухні.

Побудували і упорядкували лазню. Оскільки в селищі світло і вода були підведені, дотягнути їх до ділянки виявилося невеликою проблемою. Місця після будівництва на ділянці залишилося не так багато, тому грядки вони розробляти не стали. Залишили пару теплиць з огірками і помідорами, яблуні і кілька вишень. Зуміли сина «заразити» своєю ідеєю, він став кожні вихідні приїжджати на підмогу.

Теща, вимовляла, що вони не дають «хлопчикові» вчитися, але дружина сказала, що не хоче виховати дармоїдця, який на старості років викине батьків і бабусю з дідусем на вулицю. Спочатку вони просили тестя приїхати, допомогти. У нього були і друзі, яких можна було б підключити до справи теж. Але батьки дружини на все відповідали однаково:»Вам потрібна була дача, ось самі і викручуйтеся».

Закінчення будівництва святкували з усіма батьками. Напарилися в лазні, прикупили свіжого м’яса на шашлики. Роз’їхалися тільки наступного дня. І після цього почалося. Як тільки вихідні-тесть з тещею на дачу. Дружина Олексія навколо батьків крутиться, а він у своєму власному будинку ніби як гість. Психанув, на тиждень поїхав в квартиру. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*