Бідна пара усиновила сироту, не побоявшись труднощів, а той розбагатів і вразив усіх вчинками.

Батьки завжди намагаються дати своїм дітям все найкраще, звичайно в своєму розумінні того, що таке «краще». А як потім, подорослішавши, надходять діти? Філіппінці Нанай і Татай довго прожили в шлюбі, але у них так і не було дітей. Жили вони в бідності, але не злякалися труднощів і усиновили маленького хлопчика.

Прийомної дитини пара назвала Джейви Лазаро Бадиле II. Хоча достатку в родині не було, батьки намагалися ні в чому не відмовляти своєму синові. Вони ростили його, оточивши турботою і любов’ю, але разом з тим виховували чесним і цілеспрямованим. Джейві завжди усвідомлював, як багато роблять для нього батьки. Ще будучи дитиною, він пообіцяв собі, що подорослішавши, забезпечить цим людям безтурботне життя.

Прагнення Джейві зробити Нанай і Татай щасливими стало для нього відмінною мотивацією для побудови успішної кар’єри. Адже він прекрасно розумів, що лише маючи великий і стабільний дохід, зможе гідно про них піклуватися. Тому Джейв дуже старанно вчився, а батьки щосили намагалися дати йому таку можливість.

Чим старше ставав Джейві, тим вище піднімався по кар’єрних сходах. Зараз він займає посаду керівника філії однієї з наймасштабніших фінансових компаній Філіппін і, звичайно ж, його робота гідно оплачується.

Незважаючи на зайнятість, Джейві Лазаро Баділе II завжди пам’ятав про своїх батьків і допомагав їм, як міг. А нещодавно він зробив їм приголомшливий подарунок, про який розповів на своїй сторінці в Facebook. Звичайно ж, молода людина не просто похвалився зробленим подарунком. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*