Стиліст підстриг бездомного, і виявилося, що під брудним волоссям ховався справжній красень…

Стрижка може змінити не тільки зовнішність людини, вона може змінити його життя. Не вірите? Тоді дочитайте цю історію до кінця. У Мережі є один досить цікавий ролик, знятий в Лос-Анджелесі: стиліст всього за пару хвилин робить з брудного бездомного хлопця справжнього красеня, який цілком гідний стати супермоделлю. Природно, що ніякої магії перукар не застосовував, він просто зробив хлопцеві стрижку і поголив його.

Стиліст-досить відома особистість. Це успішний барбер Джейсон Шнайдман, що працює з зірками і просто багатими клієнтами. Джейсон вірить в те, що нова стрижка здатна змінити життя людини в кращу сторону, тому він заснував некомерційну організацію TheMenGroomer.

Шнайдман і його команда часто виїжджають в неблагополучні райони і роблять безкоштовні стрижки бездомним людям, а також роздають їм їжу і одяг, придбані на пожертвувані кошти. На своїй сторінці в соцмережі Джейсон часто публікує фото бездомних до і після стрижки, а також розповідає історії цих людей. У стиліста є багато передплатників з усього світу, які стежать за ним і підтримують його діяльність пожертвуваннями.

Бездомного звуть Майкл. Природно, він не завжди був бездомним, до такого життя його довело захоплення наркотиками. Джейсон вирішив мотивувати Майкла на те, щоб той змінив не тільки свою зовнішність, але і життя. І він розповів бездомному хлопцеві свою історію: «тобі зараз 30? Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*