Батько вирішив сфотографуватися зі своєю сім’єю-але потім вони помітили, що хтось ховається за спиною…

Привіт друзі! Іноді фотографії виходять набагато цікавіше, ніж очікувалося. А все завдяки тому, що на задньому тлі відбуваються дуже цікаві і несподівані речі! Сім’я Ріхтерів, яка живе в штаті Орегон, любить спільні подорожі. Тому не було нічого дивного в тому, що навесні 2017 року Ерік, Ембер і троє їхніх дітей вирішили відправитися в чергову поїздку. Вони сіли в свою машину, з нетерпінням чекаючи нових пригод і готуючись до нових вражень. Ерік і Ембер сіли попереду, а діти розмістилися на задньому сидінні.

Перш ніж почати поїздку, глава сімейства вирішив зробити сімейне Селфі. Він взяв свій телефон і попросив всіх посміхнутися, стежачи за тим, щоб всі рідні потрапили в кадр. Однак його діти, більш досвідчені щодо сучасних гаджетів, розсміялися, коли зрозуміли, що насправді батько знімає їх на відео. Але тут сталося щось шокуюче, причому це вдалося відобразити! Поки Ріхтери продовжували веселитися через помилку Еріка, в кадрі з’явилася фігура молодої людини, одягненої в пусер з капюшоном. Хлопець ховався в машині, за задніми сидіннями!

Як тільки Ріхтери виявили його присутність, машина наповнилася криками, що леденять кров. На щастя, ці крики були викликані не страхом. Але тоді чим? Справа в тому, що молода людина – це Роуен, син Еріка і Ембер. Просто він не повинен був зараз перебувати вдома, і тим більше, в автомобілі. Адже Роуен-військовослужбовець, молодший капрал морської піхоти-така робота змушує його часто подорожувати світом.

Для Ембер стало справжнім сюрпризом, що її син опинився в машині разом з усіма. Їй знадобилося деякий час, щоб оговтатися від шоку. Вона навіть вигукнула: «як ти мене налякав!». А потім жінка раптово зрозуміла, що для її чоловіка ця подія не була такою вже несподіванкою. «Ти знав, що він буде тут?»- запитала вона Еріка. Як з’ясувалося, батько сімейства знав про приїзд Роуена з тієї хвилини, як той прилетів в аеропорт Орегона.

Зрозумівши, що її обдурили, Ембер вимовила: «Ерік, ти злий!». Роуен перебрався в передню частину автомобіля і обійняв свою збуджену маму. Звичайно ж, все сімейство раділо приїзду Роуена, посмішки не сходили з їх осіб.Ерік Ріхтер, який відобразив настільки зворушлива подія на свій телефон, незабаром виклав відзнятий матеріал на YouTube. Відео стало надзвичайно популярним і з неймовірною швидкістю набрало тисячі переглядів. Багато людей не могли втриматися від написання коментаря.

У коментарі одного користувача говорилося: «вражають радісні емоції і обійми цих людей!». Інший глядач написав: «навіть не знаю, що мене вразило сильніше: реакція мами або безмежна любов в усмішці тата! Це нічия»» Ерік і Роуен, вражені увагою, яке привернуло їх відео, вирішили влаштувати ще один жарт. Цього разу вони зібралися здивувати бабусю Роуена, яка не знала про його приїзд.

Реакція жінки була абсолютно непередбачуваною і неймовірною. Як же все відбувалося? Сім’я Ріхтерів відвідувала батьків Еріка. Коли прийшов час їхати, Ерік покликав їх в іншу кімнату, в якій ховався Роуен. Ерік обійняв свою маму, а Роуен тим часом тихенько підійшов до неї ззаду. Обернувшись, вона побачила свого онука, і, як і Ембер, скрикнула від несподіванки.

Бабуся сміялася і сказала Роуену: «ганьба тобі!». Ось так сім’я Ріхтерів приємно провела час разом. Невідомо, коли Роуен знову зможе приїхати в будинок батьків і коли вони зустрінуться наступного разу. Але напевно наступна їх зустріч відбудеться не на задньому сидінні їх автомобіля. Нічого неможливо порівняти з любов’ю до сім’ї!

Це так здорово, коли діти, навіть дорослі, спілкуються зі своїми батьками! І тим більше приємно, що від цього спілкування всі відчувають себе щасливими. На цьому всі друзі, діліться відео і ставте лайки якщо вам сподобалося ця історія. А також не забудьте підписатися на канал, якщо ще не підписані. Пока!

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*