Мати викликає поліцію на 3-річну доньку, коли дізнається, що дитина зробила на задньому сидінні авто…

Історії, які можуть статися з дітьми в одній країні, абсолютно не уявні в іншій. Сьогодні я розповім історію, яка напевно вас здивує. Дивіться до кінця буде цікаво. У Мішель Фортін двоє дітей-дівчинка 3-х років і син на пару років постарше. Вони і у дворі не вели себе спокійно, але їздити з ними в обмеженому просторі машини було справжнє мука.

Стояв постійний шум і крики. Вони то забирали один у одного іграшки, то були просто незадоволені один одним. Тому мати, сідаючи за кермо, намагалася відключати себе від їх дій і стежити тільки за дорогою. У цю поїздку відбувалося все точно також до тих пір, поки її син не став кричати особливо голосно. Мішель зробила зусилля і включилася в ситуацію.

Хлопчик кричав, що його трирічна сестра відстебнула ремінь безпеки на кріслі. Стурбована мати тут же зупинила машину. Вона відкрила дверцята на заднє сидіння, знову пристебнула Каміллу і стала пояснювати їй, що не можна відстібатися від крісла. Але дівчинка дуріла і сміялася. Жінка поїхала додому, але та знову відстебнулася.

В її голові оселилася думка, що вона більше не може керувати власною дочкою. Те, що зробила Мішель, повернувшись додому, було тим, що більшість матерів ніколи б не зробили зі своєю дитиною. Зневірившись, жінка дістала свій мобільний телефон і подзвонила в поліцію, в Скоттсдейлское управління і попросила допомоги для своєї дочки Камілли, яка не бажає дотримуватися правил поведінки в машині.

По суті, вона викликала поліцейських на свою дитину. Вона сподівалася, що влада серйозно поставиться до її прохання і допоможе їй, оскільки вона вважала, що її ситуація вимагає крайніх заходів. Незабаром додому до Мішель приїхали двоє поліцейських і попросили дозволу поговорити з Каміллою.

Мати не знала, як вони поставляться до її виклику і сприймуть його серйозно, побачивши маленьку дитину? Коли поліцейські побачили дитину, вони втратили дар мови. Але потім стали дуже серйозними і почали розмову. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*