Чоловік у суді сказав вбивці сина те, від чого заплакала навіть суддя…

Мусульман часто вважають жорстокими людьми, здатними за старовинними звичаями мстити за образу до сьомого коліна. Насправді Іслам не схвалює таких дій, і щиро віруючі люди про це знають. Вони сильні духом і благородні. Про це свідчить і випадок в Лексінгтоні, який потряс навіть суддю округу Фейєтт, Кімберлі Баннел. Вона розплакалася прямо під час засідання. Салахуддін Джітмуда 22-х років працював в цьому місті розвізником піци в Pizza Hut.

Його батько, Абдул-Мунім Сомбат Джітмуд, завжди говорив, що на будь-якій роботі потрібно виконувати свою справу сумлінно і ставитися до людей з повагою. Сам Сомбат керував кількома ісламськими школами по всій території США і того ж вимагав від своїх вчителів-вчити дітей добру і справедливості. Сталося так, що добряк Салахуддін був знайдений мертвим в підворітті житлового комплексу Walnut Hills. Слідство тривало 2,5 роки. У перший час були заарештовані двоє чоловіків, але велике журі округу відхилила звинувачення на їхню адресу.

Після подальшої роботи був узятий під варту Трей Олександр Релфорд 24-х років, наркоман зі стажем. Він частково визнав свою провину (стверджуючи, що хотіли пограбувати, але не вбити), щоб не отримати смертну кару після засудження судом. І ось почалося судове засідання. Батько Салахуддіна був у залі. Чоловік 66-ти років тільки кілька місяців тому вийшов на заслужений відпочинок. Тут же була присутня мати обвинуваченого.

Прокурори вимагали для вбивці 25 років в’язниці, ще 10 – за співучасть у пограбуванні і рік – за підробку доказів. Перед судом виступила мати Релфорда, яка визнала вживання наркотиків своїм сином, і просила прощення у батька вбитого. Також вона дякувала чоловікові, за те, що він погодився на угоду про визнання провини, що врятувало її синові життя. Коли суддя дала слово батькові вбитого, в залі запанувала повна тиша. І чим далі він говорив, тим більше» боялися зітхнути » присутні.

Батько вбитого заявив, що він злий на шайтана, який змусив Редфолда вчинити такий жахливий злочин. Далі батько вбитого прямо в залі суду зробив те, чого ніхто не міг очікувати. Він заявив, що прощає Трея від свого імені І від імені померлої матері Салахуддіна. Після цього він зійшов з трибуни і обійняв вбивцю. Свої слова він пояснив тим, що найбільшим даром ісламу є прощення. Але Всевишній може пробачити людину, тільки якщо скривджена людина пробачив кривдника першим.

Тому він не має права позбавляти будь-яку людину прощення Всевишнього. Оточуючі були вражені. Коли останнє слово надали засудженому, він заплакав. Вбивця сказав, що не може навіть уявити, який біль він заподіяв батькам убитого. Але, на жаль, вже нічого неможливо виправити! У залі ніхто не міг стримати сліз, навіть суддя. Не в силах далі вести засідання, вона оголосила перерву. Після нього був зачитаний вирок.

Загальний термін ув’язнення склав 31 рік, що для молодого хлопця давало надію на гідне існування в другій половині життя. Якщо обставини склалися б по-іншому-він міг отримати смертну кару. Коли обвинуваченого виводили із залу, батько вбитого ненадовго підійшов до нього » він порадив використовувати 31 рік в’язниці для підготовки до нового життя і почати вчинення добрих справ вже в ув’язненні.

Тоді на свободу він вийде іншою людиною. Те, що трапилося демонструє силу милосердя і прощення, виявлену чоловіком солідного віку, явно багато що бачив у своєму житті. Воно повністю спростовує те, що доброта і сила духу можуть залежати від національності або віросповідання. Це урок гідності і величі для кожного з нас. Друзі, на цьому все, діліться цією історією з друзями і близькими. Вона дійсна неймовірна. Бережіть себе. До скорого!

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*