Вагітна жінка намацала дивну шишку на шиї. Вони були налякані коли дізналися що це…

Навіть у найстрашніших життєвих ситуаціях завжди є маленька надія на порятунок. А якщо людина залишається борцем, Господь може винагородити його за добрі справи і прагнення до кращого. Коли Ешлі Холфілд з Дугасвілла було 25 років, вона завагітніла вперше. Молода пара дуже раділа, чекаючи дитину. Але через місяць дружина намацала дивну шишку на шиї. Лікарі вирішили, що це наслідки інфекції.

Лікування антибіотиками призвело до тимчасового поліпшення, але наріст незабаром повернувся. Медики стали підозрювати наявність каменів у слинній залозі. Через шість місяців наріст як і раніше знаходився на старому місці. Більш того, він затвердів і став завдавати біль навіть при легкому натисканні на нього пальцями. Ешлі домоглася проведення біопсії. Подружжя було страшно налякане, коли дізналися, що це. На 33-му тижні вагітності Ешлі дізналася, що пухлина є злоякісною.

Лікування не передбачало зволікань. Вже через 4 дні після жахливої звістки жінці зробили стимуляцію пологів. Для малюка готували палату інтенсивної терапії, але Харлі виявився напрочуд здоровим, і вона не знадобилася. Після пологів лікарі зайнялися матір’ю. Пухлина була розміром з тенісний м’яч і її видалили. Але незабаром у молодої мами почалися моторошні головні болі і двоїння в очах. Лікарі вирішили провести томографію. Результат привів в шок всіх.

У Ешлі виявили раз мозку 4-го ступеня і метастази в легені і печінку. Фактично надії не залишалося. Закрився праве око, від стріляючих болів в голові хотілося померти. Молода мати насилу вставала з ліжка, але продовжувала боротися. За 6 тижнів вона отримала максимально можливу дозу опромінення, але пухлина продовжувала рости. Лікарі сказали їй відверто, що вона проживе зовсім небагато. У лютому або березні 2008 року Ешлі попросила 11 парафіян у церкві, куди вона ходила, молитися за її здоров’я.

Вони також тримали посаду і допомагали родині, чим могли. Жінка подумала всією душею, що на 100% довіряє свою долю Богу. І ось вона вже продовжувала жити до липня, робила хіміотерапію і молилася. Потім вона знову пішла на сканування, чекаючи дізнатися, скільки днів їй залишилося жити. І почула у відповідь немислиме:»у звіті лікаря немає ніяких ознак захворювання». Ешлі була ошелешена. Але не менше потрясіння зазнали і лікарі. Її лікар-онколог, Дебра Міллер, знала ситуацію Ешлі з перших днів постановки діагнозу.

Вона відверто зізналася, що абсолютно не вірила в такий результат подій. Звичайно, важка хіміотерапія не пройшла безслідно. Залишилися проблеми з травленням, різі в голові і очах, утрудненість в диханні. Але найважче для пари було дізнатися, що вони не зможуть більше мати дітей. І раптом на черговому огляді їй повідомили про вагітність! Минуло кілька років після народження малятка Грейс, і ось народилася ще одна дитина в сім’ї-хлопчик Елі! Зараз Ешлі 37 років і вона мати трьох дітей.

З моменту постановки страшного діагнозу і його зникнення пройшло вже 12 років! Жінка відчуває себе добре, вважає своє одужання і народження дітей Божим даром. Лікарі не соромлячись називають випадок Холфілд істинним дивом. Вона боролася за життя заради своєї дитини і була впевнена на 100%, що Господь може її зцілити. Її історія дає сили людям навіть в самих безнадійних ситуаціях.

І саме це вона вважає своїм важливим призначенням. Історія Ешлі Холфілд дивовижна і доводить, що Надія є навіть у найважчих випадках. На цьому всі друзі. Діліться відео з близькими, ставте лайки і не забудьте підписатися на канал, якщо ви ще не з нами. Пока!

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*