Він хотів здивувати свою дружину, прийшовши з роботи раніше. Але в результаті його самого чекав сюрприз. (Відео)

Ми завжди сподіваємося, що істинним відносинам не страшні відстані, і любов не зруйнувати тимчасової розлукою. Це дійсно так, тільки за щирі почуття ми часто приймаємо зовсім інші прагнення. Не знаю чи правдива історія, яку я сьогодні розповім, але як показує час життя дуже часто підносить найнесподіваніші сюрпризи. Історія Геннадія сталася в невеликому містечку на Алтаї.

Чоловік народився в Москві, але коли батьки розлучилися, мати забрала його на свою малу батьківщину. Там він ріс, навчався і одружився на своїй першій любові, Алевтині, з якою колись сидів за однією партою. У 90-ті роки грошей стало катастрофічно не вистачати. В цей час несподівано подзвонив з Москви батько. Він знайшов Геннадія через матір і запропонував роботу з відмінною зарплатою.

Враховуючи, що всі жили в основному на тому, що вирощували в городах, Гена погодився не роздумуючи. Батько сказав, що за рік син заробить більше, ніж у своєму містечку за п’ятирічку. Якщо все піде вдало, його можуть навіть запросити на постійну роботу в столицю, з житлом. Геннадія не було вдома вже 9 місяців. Він безбожно нудьгував, але мріяв, як купить Алевтині натуральну шубу, сережки з діамантами і залишиться ще на новий будинок матері.

Перед Новим роком він захандрив остаточно. Начальник, бачачи його страждання, дозволив взяти пару тижнів на відпустку і з’їздити додому. Справи йшли відмінно, і шеф вирішив таким чином підбадьорити «пуголового» підлеглого. Чоловік вирішив зробити дружині сюрприз. Останні місяці вона більше писала смс, не відповідаючи на дзвінки. Напевно, потихеньку теж знайшла додаткову роботу.

Гена хотів здивувати Алевтину, але в результаті його самого чекав сюрприз. Він хотів купити подарунки відразу, але вирішив, що нехай краще улюблена вибере їх сама. За 2 дні до Нового року він відкривав двері в свою квартиру. Він думав, що знайде дружину у вітальні або на кухні за приготуванням смакоти, але скрізь було тихо і порожньо.

Тоді він вирішив хоча б сходити до свого кращого друга, якому віддав на час від’їзду ключі від гаража, щоб той міг у будь-який час взяти те що може йому знадобитися. Той жив недалеко і через 15 хвилин Геннадій вже стукав у двері друга. Продовження дивіться у відео․

Spread the love

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*