Wednesday, September 22
Shadow

हे भगवान् ! टिकटकमा निकै नै भाइरल बालकलाई के भयो यस्तो; हेर्नुस् उनका रमाइला टिकटक भिडियो

वि’गत केही वर्षअघि देखि निकै नै नेपालीहरुबिच सामा’जिक सं’जाल टिकटक निकै नै लोक’प्रिय छ । यहांं सबै मानिसहरुले आफ्नो प्रतिभा पस्कने गरेका छ । कति मानिसहरु यहाबाट निकै नै भाइरल बनेका छन ।

त्यस्तै कयौ म्युजिक भिडियोहरु पनि यहि टिक टकबाट नै भाइरल हुने गरेका छन त्यस्तै अहिले पछिलो समय मा एकजना नाबालक पनि टिक टकमा उत्तिकै लोक प्रिय छ्न । झट्ट हेर्दा निकै नै अच’म्म लाग्ने यी बालक शा रीरिक रुपमा अलिक कम’जोर तथा अनौ’ठो देखिन्छन । उनको आँखा र मुख सामान्य मानिस भन्दा अलिक फरक रहेको छ । हेर्दा निकै नै क्युट देखिने यी बालकलाई टिकटभरी सबैले उज्वल भविष्यको शुभ कामना ओइ’रो लागेको छन ।

उनका भिडियो हरु टिक टकमा लाखौंले हेरि सकेका छ्न । त्यतिकै उनलाई लाइक गर्ने पनि लाखौं नै रहेका छ्न । त्यस्तै उनलाई आशीर्वाद दिने मानिस हरूको पनि कमि छैन । उनको घरमा बुबा, ममी र बहिनी रहेका छन । उनलाई धेरै मानिस हरुले निकै नै मन परएका छन । अब बाँकी भिडियोमा हेर्नुहोला: भिडियो हेर्न तल क्लिल गर्नुहोला :

भिडियो हेर्नुस् :

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!