Tuesday, September 21
Shadow

२०७८मा यी ४ राशिका व्यक्तिले झे ल्नुपर्छ एकपछि अर्को समस्या, कहिल्यै दिदैन भाग्यले साथ

दुख एक यस्तो चीज हो जुसबाट हरेक कोही छुटकारा पाउन चाहान्छ। तर अफसोस हाम्रो भाग्य नै यस्तो छ कि लाखौं प्रयासहरूको बावजुद यसले हामीलाई जीवनमा धेरै चोटि चोट पुर्याउने काम मात्र गर्दछ। अब केहि मानिसहरुको यो जन्मेदेखि मुत्युसम्म नै एक नाता बन्छ। त्यो हो, यी व्यक्तिको जीवनमा, अरू भन्दा धेरै दुख र पीडा लेखिएको हुन्छ।

जब उनीहरूको जीवनमा खुशीको अवसर हुन्छ, तब त्यो खुशी धेरै समयसम्म टिक्न पाउँदैन। यसको लागि एक कारण यो हो कि तिनीहरूको राशि चिन्ह र यससँग सम्बन्धित ग्रह र नक्षत्र सधैं यस्ता केहि स्थितिमा हुन्छन् जसले मात्र नकारात्मक प्रभाव उत्पन्न गर्दछ, यसले नियतिलाई कमजोर गर्दछ र दुर्भाग्यलाई सुदृढ बनाउँछ। यदि तपाईंलाई पनि त्यस्तै केही भइरहेको छ भने, टेन्सन नलिनुहोस्। हामी तपाइँ यसलाई कसरी जोगाउने भनेर पनि बताउँछौं।

मेष राशि
यस राशि चक्रका मूल निवासीहरूको खुशी लामो समय सम्म टिक्दैन । यिनीहरुको राशिमा दुस् खको, कुंडली बसिरहेको हुन्छ। यिनीहरुको एक समस्या समाधान नहुँदै अर्को समस्या फुत्त उत्पन्न हुन्छ। सामान्यरुपमा यो हो कि यस राशिका केही व्यक्तिहरू यस शोकको दलदलमा फस्दछन् र आफ्नो दुखमा नै खुशी सम्झेर रमाउने गर्दछन्। आफ्नो जिन्दगीमा कहिल्यै दुख नआओस् भन्न चाहानुहुन्छ भने हरेक बुधबार गणेशजीलाई प्रसाद चढाउनुहोस् । गणेशजीलाई चढाएृको प्रसाद तपाई आफैले ग्रहण गर्नुपर्दछ। तर यसलाई स्वतन्त्र रूपमा अरूमा पनि बाँड्नु पर्छ। जसले गर्दा तपाईको भाग्य निराशाजनक हुनेछ।

कर्कट राशि
यस राशिका व्यक्तिहरु पनि आफ्नो नराम्रो भाग्य बाट चिन्तित हुने गर्दछन् । प्रायस् जसो यिनीहरुलाई जुन कुराको डर हुने गर्दछ त्यही समस्याको सामना गर्नुपर्ने हुन्छ। दुर्भाग्यले उनीहरूको हरेक काममा बाधा पुर्‍याउँछ। यदि तनावमुक्त जीवनबाट छुटकारा पाउन चाहानुहुन्छ भने यस राशिका व्यक्तिहरूले प्रत्येक शनिबार बजरंगबलीलाई तेलको बत्ती राखेर हनुमान चालीसाको पाठ गर्नुपर्दछ। यसले त्यस्ता व्यक्तिको जीवनमा शोकको बादल हटाउनेछ।

कुम्भ राशि
यस राशीका व्यक्तिको जीवनमा दुःख नै दुख लेखिएको हुन्छछ। जीवनले उनीहरूलाई धेरै नचाउँदछ। उनीहरू जीवनमा खुशी हुन यथासक्दो प्रयास गर्छन्, तर स्थिति यस्तो हुन्छ कि अवस्था नियन्त्रण भन्दा बाहिर जान्छ। आफ्नो जीवनलाई आनन्दमय बनाउन, उनीहरूले प्रत्येक बिहिवार गाईलाई घीउँले बनेको रोटी र गुड़ खुवाउनु पर्दछ। यसले तपाईंको जीवनमा अचानक समस्याहरू कम गर्दछ।

मीन राशि
यी व्यक्तिहरू जीवनमा शान्तिको सास फेर्न सक्षम हुँदैनन्। तिनीहरूको जीवनमा सधैं यस्तो हुन्छ जुन तिनीहरूलाई दुई क्षणको लागि शान्त हुन दिदैन। धेरै चोटि उनीहरू आफ्नै जीवनलाई घृणा गर्न थाल्छन्। यी मानिसहरूका लागि शान्ति प्राप्त गर्न, प्रत्येक सोमबार, शिवलाई पानी चढाउनु पर्छ र उपवास बस्नु पर्छ। यदि तपाईंलाई यो जानकारी मनपर्‍यो भने, तब अरूसँग साझा गर्नुहोस्, ताकि तिनीहरू पनि यी उपायहरू गरेर उनीहरूको जीवनबाट हुने कष्ट र पीडा कम सकुन।

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!